Basiewicz, Babiński Spółka Jawna

Mieszkania wyższego piętra...

Nowomiejska to modernistyczne osiedle w centrum Suwałk.

Słoneczne mieszkania, budowane w otoczeniu zieleni, projektowane w procesie szacunku dla środowiska naturalnego. To idealny sposób na prawdziwe życie w zgodzie ze sobą. Ekologia i budownictwo tworzą wspólną rodzinę rozwiązań typu Smart. Bliskość Centrum i naturalnych wartości to fundament projektu Nowomiejska. Nowoczesne procedury projektowe, najdroższe materiały, prosta elegancja części wspólnych i elewacji to zalążek, z którego wyrasta idea mieszkań Nowomiejska w Suwałkach. Badamy trendy, szukamy innowacyjnych rozwiązań na wszystkich etapach inwestycji, chcemy budować nowe wartości, nową przestrzeń, nową jakość mieszkalnictwa w Suwałkach.

Mieszkania na progu parku...

Modernistyczne, słoneczne apartamenty Nowomiejska to najlepsze miejsce do realizowania współczesnych trendów dobrego funkcjonowania w zakresie dostępu do kultury, zdrowia, edukacji i wypoczynku.

Zielone mieszkania...

Nowomiejska to kameralne III piętrowe budynki otoczone zielenią. Na parterze olbrzymie, przepastne tarasy z prywatnym ogrodem płynnie przechodzą w zieleń parku osiedlowego. Idea osiedla wydziela strefy rekreacji oraz integracji domowników, uformowane przez nowocześnie zaprojektowaną zieleń.

Otwarty projekt mieszkań...

Idea architekta zakłada jasne, widne mieszkania obfitujące w duże przeszklenia. Dobre życie mieszkańców budujemy w oparciu o funkcjonalny podział mieszkania na strefy dzienne i nocne. Na każdym kroku wprowadzamy innowacje. Standardem jest wygodny parking podziemny. Wiemy, jak budować spokój – komunikację klatki schodowej wraz z windą oddzieloną drzwiami akustycznymi od strefy mieszkalnej. Na naszym osiedlu zamieszka ekologia - przewidzieliśmy parkingi dla rowerów, bo wiemy, że bezpieczna ścieżka rowerowa prowadzi wprost na osiedle Nowomiejska.

Inteligentne mieszkania wSuwałkach

Nowomiejska ...mieszkania klasy Centrum - to nowoczesne osiedle typu Smart, kameralna enklawa dyskretnych trzypiętrowych obiektów w zielonym centrum Suwałk. Projekt Osiedla determinowany jest prestiżowym sąsiedztwem środowiska naturalnego miejskiego parku, którym już wkrótce zaczną oddychać nowe SmartSuwałki.

Idea SmartSuwałki

Czym jest idea SmartCity? Osiedle Nowomiejska to nowoczesna myśl projektowa stawiająca w swym centrum „zieloną inteligencję” środowiska naturalnego. Nowoczesne trendy ekologii i zrównoważonego rozwoju to fundament naszej inwestycji. Idea SmartCity w praktyce funkcjonowania miast jest w Polsce mało znana – Suwałki staną się pionierem i prekursorem nowych działań.

architektura SmartSuwałki

Inteligencja w Centrum projektu...

Inteligentne mieszkania projektu osiedla Nowomiejska posiadają optymalną, inteligentną funkcjonalność pomieszczeń. To miejsce dla prekursorów, których zainspiruje podział na strefy dzienne i nocne. Ofertę kierujemy do ludzi otwartych na swobodę w indywidualnej adaptacji pomieszczeń. Apartamenty Nowomiejska tworzymy na miarę indywidualizmu przyszłych właścicieli.

Blisko do doskonałości...

Projekt Nowomiejska powstaje z myślą o osobach mających wysokie wymagania estetyczne, ceniących komfort i dyskretną elegancję. Budynkom charakteru nadaje bezkompromisowa elewacja oraz panoramiczne okna. Inwestycję wyróżnia niespotykana architektura, w której wykorzystane zostaną najdroższe materiały i rozwiązania technologiczne.

Skrzyżowanie zieleni i miejskości...

Dyskretny i odważny styl budownictwa adresowany jest do osób pragnących żyć pełnią doznań. Apartamenty połączone jedną kreślarską linią z zielonym obrysem przyszłego parku to najwyższy atut inwestycji. Dzięki wyróżniającej się architekturze budynków oraz zachowanym walorom przyrodniczym miejskiego parku, powstanie najbardziej elegancka i reprezentacyjna ze wszystkich przestrzeni nowych SmartSuwałk. Osiedle Nowomiejska proponuje odpłatne wyposażenie apartamentów w inteligentny system FIBARO, który wychodzi naprzeciw wymaganiom osób, które cenią praktyczne, nowoczesne technologie.

Przestrzeń myślenia

Plan każdego mieszkania projektu Nowomiejska wyznacza inteligencja, którą cechuje otwarta, jasna przestrzeń salonu i jadalni, naturalnie powiększonej przez przyległe tarasy. W tym centralnym punkcie toczyć się będzie codzienne życie mieszkańców, to tutaj w gronie przyjaciół i znajomych podziwiać będziemy piękno przyległego miejskiego parku. Dzięki wysokim oknom będzie to najbardziej spektakularna strefa mieszkania. Łączenie przestrzeni mieszkania z naturalnym widokiem na obszar zielony nadaje pełni definicji słowa – apartament.